آزمایشگاه دکتر موید

نام آزمایشگاه: دکتر موید
مدیر: دکتر موید - دکتر غیاثی - دکتر غفارزادگان
  آدرس: مشهد، خیابان احمدآباد - نبش خیابان پرستار - آزمایشگاه دکتر موید
 تلفن تماس:
0513-8428360
وب سایت: http://www.drmoayyedslab.ir/reports

آزمایشگاه دکتر موید در سال 1360 تاسیس شد. اهداف عالیه مدیر و کارکنان این آزمایشگاه حفظ و ارتقاء کیفیت آزمایشات درخواستی به نحو مطلوب و برای کسب رضایت بیماران محترم و در نهایت جلب رضایت خداوند منان می باشد .

جهت تحقق این اهداف سرمایه گذاری قابل توجهی در بخش تجهیزات آزمایشگاه به عمل آمده است و از مرغوبترین مواد و معتبرترین کیت ها همراه با کنترل کیفی استاندارد شده استفاده می شود تا مجموعه ای از نیروی انسانی، ابزار کار و مواد مصرفی در کنار هم همراه با تکریم بیماران و رعایت تعرفه های مصوب، خروجی قابل قبولی در سطح استاندارد های جهانی برای مراجعین محترم فراهم آورد.

با توجه به پیشرفت علوم آزمایشگاهی و تخصصی شدن شاخه های مختلف آن در حال حاضر هدایت آزمایشگاه توسط یک تیم متحصص آسیب شناسی بالینی و تشریحی و50 نفر نیروی دانشگاهی با مدارج تحصیلی مختلف شامل کاردان علوم آزمایشگاهی، کارشناس، کارشناس ارشد و PHD در فضایی حدود 700 متر مربع شامل 4 واحد که با در نظر گرفتن استاندارد های موجود شامل بخش های آزمایشگاهی از جمله هماتولوژی، سرولوژی، بیوشیمی، هورمون شناسی، ایمونولوژی، ژنتیک مولکولی، آسیب شناسی و سیتولوژی آماده خدمت گزاری به مراجعین محترم می باشد.

همراهی شما با این مجموعه ما را در بهبود کیفیت خدمات یاری خواهد نمود.


  موقعیت آزمایشگاه دکتر موید (برای مسیریابی اینجا را کلیک کنید)

چنانچه اطلاعات فوق نادرست یا ناقص است، لطفا با گزارش خطا به تصحیح اطلاعات کمک نمایید.