جستجوی بیمارستان

بیمارستان امام علی (ع) - کمیجان

  نام بیمارستان: بیمارستان امام علی (ع)
 آدرس: کمیجان - خیابان شهید بهشتی - بیمارستان امام علی (ع)
 تلفن تماس:
08635453583
نوع: درمانی
زمینه کاری: عمومی
 تعداد تخت: 23
بخشهای پاراکلینیک: LDR-تختهای تحت نظر اورژانس-لیبر-دیالیز
بخشهای بستری: اطفال-داخلی-نوزادان-LDRP-زنان
وابستگی: دانشگاه علوم پزشکی اراک
  سایت: http://arakmu.ac.ir/Portal/hom

درباره بیمارستان امام علی (ع)

شهرستان کمیجان در شمال غربی استان مرکزی واقع شده است و از مناطق سردسیر این استان می باشد بیمارستان امام علی (ع)کمیجان یکی از بیمارستانهای عمومی و تابعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد که منظور تشخیص و درمان بیماران ایجاد شده است.این مرکز دارای بخشهای اورژانس ،اطفال و نوزادان وداخلی و تسهیلات زایمانی می باشد و در قسمتهای دیالیز ،دندانپزشکی ،روانپزشکی و تغذیه نیز به خدمات می پردازد .همچنین این بیمارستان دارای بخشهای پاراکلینیکی ،داروخانه،رادیولوژی و آزمایشگاه این مرکز تمام مناطق شهرستان و برخی از شهرهای مجاور را نیز تحت پوشش قرار می دهد .پروژه ساخت این بیمارستان بدست یکی از خیرین این شهرستان به نام حاج سلیمان اناری در تاریخ 31/4/76 آغاز و در 31/6/78 به پایان رسید. در سال 1381 با افتتاح بخش اورژانس به بهرهبرداری رسید و در آبان ماه 1388 از بخحشهای اطفال و داخلی نیز بهره برداری شد.

این مرکز در زمینی به مساحت 7000 متر مربع و در زیر بنای 3270 متر مربع در دو طبقه واقع در خیابان شهید بهشتی کمیجان محله انار قرار دارد که دارای 36 تخت مصوب  درقالب 66 پست سازمانی می باشد . درطبقه اول (همکف):بخشهای اورژانس با مساحت 90 متر مربع و 7 تخت فعال ،بخش دیالیز با 170و 4 تخت فعال و بخش پاراکلینیکی آزمایشگاه داروخانه و رادیو لوژی قرار دارد . همچنین واحد پذیرش . نگهبانی ، انبار دارویی و درمانگاه های سرپایی داخلی ،اطفال ،عمومی ،روانپزشک ،دندانپزشک و کارشناس تغذیه نیز وجود دارد.

در طبقه دوم ساختمان واحد مدیریت ،تسهیلات زایمانی ،بخشهای بستری و اطفال آمار و مدارک پزشکی و نماز خانه وجود دارد .

این مرکز دارای 4 پزشک عمومی 3 پزشک متخصص(داخلی ،اطفال،روانپزشک)و 2 دندانپزشک و دکتر داروساز ،1 کارشناس تغذیه ،13 کادر پرستاری ،4نفر ماما 2 نفر کارشناس مدارک پزشکی 2 نفر متصدی داروخانه 1 نفر کارشناس مددکاری 4 نفر کادر آزمایشگاه (3نفر کارشناس انفر متصدی)2 نفر کاردان رادیولوژی بیمارستانمجهز به 4 دستگاه آمبولانس نیز می باشد. 


چنانچه اطلاعات فوق نادرست یا ناقص است، لطفا با گزارش خطا به تصحیح اطلاعات کمک نمایید.

  موقعیت بیمارستان امام علی (ع) (برای مسیریابی اینجا را کلیک کنید)