جستجوی بیمارستان

بیمارستان جوادالائمه - مشهد

  نام بیمارستان: بیمارستان جوادالائمه
 آدرس: مشهد - خیابان طبرسی - بین میدان طبرسی و چهار راه مقدم - بیمارستان جوادالائمه
 تلفن تماس:
۰۵۱-۳۳۶۸۲۱۳۵
نوع: درمانی
زمینه کاری: عمومی
 تعداد تخت: 76
بخشهای پاراکلینیک: اتاق عمل-تختهای بخش اورژانس-لیبر-پست پارتوم-تخت زایمان-تختهای تحت نظر اورژانس
بخشهای بستری: چشم-ارولوژی-جراحی عمومی-داخلی -ارتوپدی-عفونی -بخش نوزادان-جراحی زنان و زایمان-ENT-اطفال-ارولوژی زنان-ارولوژی مردان-جراحی عمومی زنان-جراحی عمومی مردان-زایمان طبیعی-ژنیکولوژی-داخلی مردان-عفونی زنان-سزار
وابستگی: سازمانهای خیریه

درباره بیمارستان جوادالائمه

این بیمارستان در اردیبهشت 1370 پس از دو سال اقدامات اداری و دریافت مجوزهای مربوطه از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و شهرداری مشهد در زمینی به مساحت 9645 متر مربع طی سند شماره 2525 و پلاک ثبتی 211 فرعی از 188فرعی از 182 اصلی بخش ده مشهد با 96 تخت مصوب شروع به کار نموده و به مدت 4 سال و 8 ماه پروژه مزبور به پایان رسید. این بیمارستان در سطح 2500 متر مربع و پنج طبقه ساخته شده و در حال حاضر دارای 126 تخت فعال می باشد.

بیمارستان و زایشگاه جواد الائمه مشهد به صورت درمانگاه در سال هزار و سیصد و چهل و دو شروع به کار کرده و در سال چهل و پنج با همت خیرین به بیمارستانی کوچک تبدیل شد. بیمارستان فعلی جواد الائمه در سال شصت و سه ساخته و آغاز به کار کرد. بیمارستان و زایشگاه جواد الائمه که زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارد، دارای بخش‌های زنان و زایمان، جراحی، اورژانس، مراقبت های ویژه و نیز رادیولوژی، سونوگرافی، آزمایشگاه، آسیب شناسی و فیزیوتراپی می‌باشد.


چنانچه اطلاعات فوق نادرست یا ناقص است، لطفا با گزارش خطا به تصحیح اطلاعات کمک نمایید.

  موقعیت بیمارستان جوادالائمه (برای مسیریابی اینجا را کلیک کنید)