جستجوی بیمارستان

بیمارستان امام زمان (عج) - مشهد

  نام بیمارستان: بیمارستان امام زمان (عج)
 آدرس: مشهد - بلوار مصلی - مصلی2 - بیمارستان امام زمان عج
 تلفن تماس:
10-33652000-051
نوع: درمانی
زمینه کاری: عمومی
 تعداد تخت: 168
بخشهای پاراکلینیک: همودیالیز-اعمال جراحی-زایمان طبیعی-لیبر-پست پارتوم-اورژانس
بخشهای بستری: چشم-CCU-ICU جنرال-داخلی -ارولوژی-ارتوپدی-جراحی عمومی-ENT-POST CCU و قلب-جراحی زنان (ژینکولوژی)-NICU-زنان زایمان 1 (زایمان طبیعی)-زنان زایمان 2 (سزارین)
وابستگی: سازمانهای خیریه
  سایت: http://ezhospital.ir

درباره بیمارستان امام زمان (عج)

بیمارستان امام زمان (عج) فعالیت خود را به همت مؤسس اولیه جناب آقای حاج محمد خادم الخمسه به عنوان درمانگاه در سال 1359 آغاز کرد. در ادامه آغاز عملیات ساختمانی بیمارستان و کلنگ زنی آن به دست حضرت آیت الله حاج میرزا جواد آقا تهرانی با حضور جمعی از مسئولان استان در سال 1360مصادف با میلاد امام حسن مجتبی (ع) انجام گشت. سپس با تلاش های بی وقفه هیئت مدیرة؛ بیمارستان خیریه امام زمان(عج) در سال 1366با 160تخت بیمارستانی و بخش های زایشگاه، رادیولوژی، آزمایشگاه و اورژانس شروع به فعالیت نمود.

در حال حاضر بیمارستان امام زمان(عج) با کسب 5 سال پیاپی درجه یک ارزشیابی، دارای 173 تخت مصوب و فعال است که در منطقه محروم و در عین حال پر تراکم مشهد مقدس واقع شده است. ایـن بیـمارستـان دارای بخـشهای قـلب، CCU، NICU، ICU، زنـان و زایـشگـاه، داخلـی، جراحی عمومی، ارتـوپدی، ارولـوژی، گوش و حلق و بینی و فوق تخصصی چشم می بـاشد. قابل ذکر است که این بیمارستان در زیر بنایی به مساحتی حدود 12300 متر مربع، پذیرای بیماران محروم شهر مشهد مقدس می باشد.

بیمارستان خیریه امام زمان(عج) در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و عنایت حضرت ثامن الحجج(ع) برآن است که تا سال1396 یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات بهداشتی درمانی شهر مشهد بوده و تضمین کننده ارائه بهترین مراقبت های بهداشتی درمانی در محیطی آرام و ایمن جهت کلیه اقشار جامعه مطابق با استانداردهای بیمارستانی شناخته شود بطوریکه هیچ بیماری به صرف مشکل اقتصادی محروم از خدمات درمانی نگردد. 


چنانچه اطلاعات فوق نادرست یا ناقص است، لطفا با گزارش خطا به تصحیح اطلاعات کمک نمایید.

  موقعیت بیمارستان امام زمان (عج) (برای مسیریابی اینجا را کلیک کنید)