جستجوی بیمارستان

بیمارستان دنا - شیراز

  نام بیمارستان: بیمارستان دنا
 آدرس: شیراز - بلوار مطهری - کوی دنا - بیمارستان دنا
 تلفن تماس:
071-36490411
نوع: درمانی
زمینه کاری:
 تعداد تخت: 199
بخشهای پاراکلینیک: اتاق عمل-تخت زایمان-تختهای تحت نظر اورژانس-تختهای بخش اورژانس-پست پارتوم-لیبر-ریکاوری-IVF
بخشهای بستری: ICU جراحی-ICU قلب باز-NICU-اطفال-ICU جراحی مغز و اعصاب -ویژه 1-ویژه 2-جراحی عمومی2-CCU-زنان و زایمان -جراحی زنان و زایمان-POST آنژیوگرافی-زایشگاه-جراحی3-جراحی4-داخلی و دیالیز-فتوتراپی
وابستگی: بخش خصوصی
  سایت: http://www.denahospital.com

درباره بیمارستان دنا

بیمارستان فوق تخصصی دنا (وابسته به گروه پزشکی تعاونی 59) در سال 1377 با مساحت 23000 متر مربع و 200 تخت مصوب با تخصص‌های مختلف با هدف ارائه خدمات درمانی به شهروندان شیراز و استانهای همجوار  شروع به فعالیت کرد و به سرعت در شیراز ، جنوب ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس به عنوان یک مرکز درمانی قابل اعتماد شناخته شد.
 بیمارستان دنا به منظور ارائه خدمات با کیفیت به بیماران و همراهان و جلب رضایتمندی آنها موفق به دریافت گواهینامه ISO9001:2015 ، و در ارزشیابی‌های سالیانه در اعتبار بخشی نیز درجه یک مثبت شناخته شد. 
فعالیت های بیمارستان در زمینه جراحی (عمومی، زنان و زایمان و نازایی، یورولوژی، ارتوپدی، نوروسرجری، جراحی قلب و عروق، گوش و حلق و بینی (E.N.T) ، چشم، جراحی پلاستیک و جراحی کودکان و داخلی می‌باشد. اعمال جراحی کم تهاجمی پیشرفته
Advanced minimally invasive   نیز نقش بارزی را در عملکرد بیمارستان ایفاء می‌نماید. 
 حضور اساتید فرهیخته و وجود دستگاه‌های مجهز و پیشرفته در اتاق‌های عمل – واحد تصویربرداری و آزمایشگاه و وجود بخش‌های مراقبت‌های ویژه ICU, CCU, NICU, CICU, SICU از امتیازات دیگر این بیمارستان است. 
بخش‌های درمانی بستری بیمارستان دنا شامل پنج بخش جراحی و پنج بخش مراقبت‌های ویژه، بخش داخلی، دیالیز و اطفال می‌باشد. 
سایر واحدهای بیمارستان شامل آزمایشگاه پاتوبیولوژی، واحد تصویربرداری با دستگاه پیشرفته MRI ، داروخانه ، درمان نازایی (IVF)و بخش آنژیوگرافی و درمانگاه می‌باشد. 
امید که این مرکز درمانی بتواند همچنان خدمات پیشرفته خود را به هموطنان عزیز و سایر بیمارانی که از خارج از کشور مراجعه می‌نمایند ارائه نماید.


چنانچه اطلاعات فوق نادرست یا ناقص است، لطفا با گزارش خطا به تصحیح اطلاعات کمک نمایید.

  موقعیت بیمارستان دنا (برای مسیریابی اینجا را کلیک کنید)